
Халфът на Манчестър Юнайтед Джи Сунг Парк не е доволен от формата, в която се намира. Корейският национал изигра пълни 90-сет минути в мача на „червените дяволи" срещу Валенсия от Шампионската лига, в който английския тим спечели с 1:0 и е на мнение, че трябва да подобри играта си.
„Не съм доволен от представянето си този сезон. Нямам представа защо съм в слаба форма. Срещу Валенсия играх незадоволително през първото полувреме, а през второто подобрих нивото на играта си. Пропуснах много мачове на Юнайтед и когато отново съм в титулярния състав е трудно да се справя с отговорността, която поемам. Надявам се да изляза от тази заплетена ситуация и да показвам по-силни игри в предстоящите ни двубои", сподели Парк.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ