
Аржентинският футболист на Барселона Лионел Меси сподели, че чака с нетърпение сблъсъка с Манчестър Юнайтед във финала на Шампионската лига. Снощи каталунците измъкна скъпоценно равенство 1:1 при гостуването си на Челси и си осигуриха участие в спора за трофея.
"Това ще бъде финал между двата най-добри отбора в света. На "Стадио Олимпико" в Рим ние ще покажем истинското си лице, футболът който ни носи толкова успехи напоследък", сподели Меси.
Този двубой ще бъде повторение на полуфинала от миналогодишното издание на турнира, когато предвожданият от сър Алекс Фъргюсън тим отстрани каталунците след нулево равенство на "Камп Ноу" и победа с 1:0 на реванша в Манчестър.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ