
Отборът на Орландо Меджик постигна победа със 109:103 при гостуването си на Лос Анджелис Лейкърс в мач от Националната Баскетболна Асоцияция на САЩ и Канада.
Домакините изградиха комфортна преднина от осем точки до почивката, но след прекъсването "магьосниците" излязоха по-мобилизирани на терена и успяха да обърнат играта в своя полза, като взеха останалите две части на двубоя.
За отбора на Орландо се отличи Джамиър Нелсън, който отбеляза 15 от 28те точки на "магьосниците" през последната четвърт на двубоя. Към неговите усилия се присъедини Дуайт Хауърд, който записа дабъл-дабъл с 25 точки и 20 борби.
За домакините от Ел Ей най-активен бе Кобе Брайънт, който записа трипъл-дабъл с 28 точки 13 борби и 11 асистенции.
Това е втора загуба в последните минути на двубоя за "езерняците", които отстъпиха на Сан Антонио Спърс в сряда, когато "шпорите" отбелязаха кош в последните секунди на двубоя за 112:111.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ