Кармело Антъни се завръща в края на месеца

снимка: bballcity.com

Звездното крило на Денвър Нъгетс Кармело Антъни ще се завърне в игра в края на месеца, съобщават медиите в САЩ.

 

В момента баскетболистът се възстановява от фрактура в ръката, която получи на 4 януари в мач с Индиана Пейсърс.

 

Очаква се олимпийският шампион от Пекин 2008 да излезе отново на баскетболното игрище някъде около 30 януари, когато Нъгетс се изправят срещу отбора на Шарлът Бобкетс.

 

До сега Кармело има 31 мача за Денвър, в които записа средно по 21,1 точки, 7,3 борби и 3,6 асистенции.