Майкъла: С тази игра сме за никъде в Европа

Изпълнителният директор на ЦСКА Георги Илиев - Майкъла не бе никак доволен от продукцията на "армейците" на Градския стадион в Стара Загора, въпреки постигнатата пределно важна победа с 1:0.

Единственият гол бе реализиран от Пламен Крачунов в 91-ата минута след центриране от пряк свободен удар на Сержиньо, но като цяло "червените" разочароваха с представянето си.

Мачът беше последният труден в програмата на ЦСКА до края на първенството и съответно спечелените 3 точки са скъпоценни, защото възстановиха аванса им на 3-тото място пред основния преследвач - Ботев (Пловдив).

"Армейците" имат 60 пункта и отново имат 3 повече от "канарчетата", които в следващия кръг гостуват на все още действащия шампион Лудогорец в Разград, докато на "Армията" пристига Пирин (Гоце Делчев).

"С такава игра много трудно може да играем в евротурнирите, но това се отнася за всички български отбори.

За първи път късметът дойде и при нас и победихме с гол в последната минута. Трябва да променим целия футбол, не само ЦСКА.

Намаляването на отборите ще бъде една добра стъпка напред. Лудост е да играем в 15.00 часа на тази жега, при положение, че има осветление на стадиона.

Основното е да си направим базата за децата. Мисля, че няма да има проблеми с лиценза. Има спортно-технически щаб, който трябва да си прави изводите за играта. Но това не е ЦСКА.

Трябва да върнем феновете си, а за да го направим трябва да играем добре и да побеждаваме. Виждате, че Левски спечели няколко мача в последните минути заради феновете си, които ги подкрепят до последно.

Сигурен съм, че нашите привърженици нямат нищо срещу ЦСКА, а срещу собствениците от Титан, но това са си техни взаимоотношения и бизнес интереси.

Относно картона на Бандаловски - несериозна постъпка за професионалист".