Масов кютек в съблекалнята на Дунав на полувремето в съмнителната среща с Локо

Футболистите на Дунав се сбиха в съблекалнята на полувремето на мача с Локо (Пд), който завърши с повече от съмнителния резултат 4:3 в полза на гостите от Русе. Феновете на Лаута коментираха още към 20-ата минута, че двубоят яко мирише на поредна уговорка на любимците им за тото резултат.

На почивката двата тима се прибраха при 1:1. Пловдивският сайт plovdivderby.com съобщава, че на полувремето в съблекалнята на дунавци е настанал масов бой. Причината е контраатаката, която Локо Пд направи за изравнителния гол в последните секунди на частта. "Реших да я бия, какво да направя", е била репликата, която взриви съблекалнята на гостите и вътре се хванали за гушите, видял с очите си репортерът.

Все пак играчите на Дунав се усетили, че правят сеир и затворили вратата на помещението, след което свадата продължила.