
Треньорът на Милан Масимилиано Алегри е заявил твърдото си желание неговият тим да спечели тазвечершното дерби с Интер.
„Гледам изключително сериозно на днешния мач. Това е първото ми дерби," заяви Алегри.
„Мачът е важен, но не смята, че е решаващ за титлата. Има още много срещи през сезона. Въпреки това ние сме на първо място в класирането и можем да се задържим там, ако победим Интер," каза още той.
„Уважавам ги. Те са сериозни претенденти за титлата, също като нас, Ювентус и Рома. Ние трябва да спечелим този мач и аз няма да позволя да се задоволим с равенство," сподели треньорът.
„Интер ще излязат пределно амбицирани, с оглед на последните им лоши резултати. Ще бъдат агресивни, но ние няма да им отстъпим. Дербитата са непредвидими и всичко може да се случи," заяви още Алегри.
„Моите момчета ще излязат за победа. Искам да ги видя хлъднокръвни и уверени, особено сега, когато сме водачи в класирането," завърши мениджърът на „росонерите".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ