Карло Анчелоти: Forza Milan!

галерия:

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти ще наблюдава дербито между Милан и Интер тази вечер.


„В душата си оставам миланист и се надявам да спечелят," заяви той.


Треньорът прекара осем години начело на Милан, а през 80-те беше и неизменна част от халфовата линия на тима.


Въпреки подкрепата си към Милан, Анчелоти защити и своя колега Бенитес, който беше подложен на сериозни критики, след неубедителното представяне на отбора.


„Не мисля, че той носи вина за лошите резултати. Трябвало е да се справя с множество контузии, а и на никой не би му било лесно да води отбор, където преди това треньор е бил Жозе Моуриньо. Още повече, когато е спечелил всичко," завърши Анчелоти.