Мартин О'Нийл: Страхотен старт в турнира

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл беше много радостен след победата на тима си срещу Аякс. Англичаните надделяха на своя "Вила Парк" с 2:1 в първа среща от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА.

 

"Всички в тима бяха подготвени за изключително тежък мач. Всички знаят какво име е Аякс в европейския футбол. За моя радост, никой в тима не се притесни и победихме, без да оставми съмнение, че заслужавахме трите точки.

 

Този старт в турнира е страхотен. Победихме един от основните си конкуренти за челните места. Надявам се така и да продължи", каза О'Нийл.