
снимка:
БГНЕС
Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл беше много радостен след победата на тима си срещу Аякс. Англичаните надделяха на своя "Вила Парк" с 2:1 в първа среща от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА.
"Всички в тима бяха подготвени за изключително тежък мач. Всички знаят какво име е Аякс в европейския футбол. За моя радост, никой в тима не се притесни и победихме, без да оставми съмнение, че заслужавахме трите точки.
Този старт в турнира е страхотен. Победихме един от основните си конкуренти за челните места. Надявам се така и да продължи", каза О'Нийл.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ