
Треньорът на Милан Карло Анчелоти изрази удовлетворението си след победата на тима си срещу Хееренвеен в тирнира за Купата на УЕФА. Италианците надделяха с 3:1 като гост и стратираха успешно кампанията си като един от фаворитите в надпреварата.
"Започнахме силно двубоя и взехме контрола на срещата в наши ръце. Не оставяхме много пространства за съперниците си. Играхме с голям дух и си личеше, че всеки дава всичко от себе си за победата.
Спечелихме трите точки, за които бяхме дошли в Холандия. Започваме подготовката си за следващия мач. Турнира за Купата на УЕФА не толкова интересен, колкото Шампионската лига, но тук също играят много добри отбори", сподели Анчелоти.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ