Марсилия вкара два гола в продълженията срещу Льо Авър

Олимпик Марсилия вкара два гола в продълженията за победа над Льо Авър в среща от 1/16 финалите за купата на Франция.

Нападателят Райън Мендес от Капе Верде даде преднина на Льо Авър след едва пет минути игра, но до края на мача на терена имаше само един отбор и това мяха марсилците.

Въпреки натиска си, те стигнаха само до един гол в редовното време, дело на нападателя Брандао. Завърналият се период под наем в родината си бразилец беше точен в 64-та минута, с което изпрати мача в продължения.

Амалфитано се превърна в герой за домакините с попадението си в 104-та минута, когато изпрати неспасяем удар към вратата на Льо Авър от близо 25 метра

. В края на продължението гол добави и Лоак Реми, който беше точен за крайното 3:1. По-рано днес мачовете си от 1/16 за купата на Франция спечелиха още отборите на Олимпик Лион, Валансиен и Аячо.