
Централният нападател на Хъл Сити Марлон Кинг призова ръководството на тима да реши неговото бъдеще. Острието е на "Кей Си Стейдиъм" под наем от отбора на Уигън до края на настоящата кампания, но играчът иска да знае дали ще остане за постоянно в тима на мениджъра Фил Браун.
"Трансферният прозорец няма да бъде отворен до началото на следващия месец и аз не знам нищо за мой трансфер. Аз съм под наем в Хъл Сити до края на сезона и искам да дам всичко от себе си за тима, но все пак искам да знам мнението на отбора за моето бъдеще", каза голмайсторът от Ямайка, който реализира и този уикенд при равенството на тима си като гост на Стоук Сити.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ