Марк Уебър се надява да се завърне през февруари

снимка: БГНЕС

Пилотът на Ред Бул Марк Уебър заяви, че се надява да се завърне на пистата през февруари месец. Той счупи крака си на две места през ноември месец при неприятен инцидент.

 

32-годишният състезател започна рехабилитации в началото на новата година и се надява да е готов да се качи на болид до 3-4 седмици.

 

"Искам да започна тестове в началото на февруари. Плувам много, но гледам да не претоварвам много крака си. Можеше и да е по-зле, но съм щастлив, че до момента всичко върви добре" каза Уебър.