
снимка:
БГНЕС
Австралиецът Марк Уебър ще продължи да се състезава за отбора на Ред Бул и през следващия сезон, съобщиха от тима от Формула 1.
„Следващата стъпка, която ни предстои, е да предизвикаме трите най-големи отбора и смятаме, че Марк е точният човек в болида, който ще ни помогне да постигнем това", заяви президентът на тима Кристиян Хорнер. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ