Марк Уебър остава в Ред Бул и през 2009 г.

снимка: БГНЕС

Австралиецът Марк Уебър ще продължи да се състезава за отбора на Ред Бул и през следващия сезон, съобщиха от тима от Формула 1.

 

„Следващата стъпка, която ни предстои, е да предизвикаме трите най-големи отбора и смятаме, че Марк е точният човек в болида, който ще ни помогне да постигнем това", заяви президентът на тима Кристиян Хорнер. /БГНЕС