
Мениджърът на Манчестър Сити - Марк Хюз похвали Валери Божинов за играта му срещу Съндърланд вчера.
Българинът започна като титуляр за първи път от август 2007 година и остана на терена до 65-а минута при победата на Сити с 1:0.
"Радвам се, че беше в състояние да започне титуляр във Висшата лига и че игра повече от час. Пуснах го титуляр, защото това беше важно за него от психологическа и футболна гледна точка", коментира Марк Хюз.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ