Марк Хюз: Радвам се, че Божинов започна титуляр

Мениджърът на Манчестър Сити - Марк Хюз похвали Валери Божинов за играта му срещу Съндърланд вчера.

 

Българинът започна като титуляр за първи път от август 2007 година и остана на терена до 65-а минута при победата на Сити с 1:0.

 

"Радвам се, че беше в състояние да започне титуляр във Висшата лига и че игра повече от час. Пуснах го титуляр, защото това беше важно за него от психологическа и футболна гледна точка", коментира Марк Хюз.