Динамо (Тбилиси) остана без треньор

снимка: uefa.com

Динамо (Тбилиси) освободи германския наставник Райнер Цобел по взаимно съгласие, предаде БТА. До края на сезона отборът ще се води от досегашния асистент Кашабер Кашерава.

 

Причината за решението е двете ремита на шампионите с предпоследния Спартак (Чинвали) - 2:2 и с Локомотив (Тбилиси) - 0:0 като гости. След 23 кръга Динамо е на втора позиция на една точка от градския си съперник ВИТ Тбилиси.