Марк Хюз: Най-добрият ни мач от началото на сезона

снимка: thesun.co.uk

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз остана изключително доволен от победата на тима му срещу Астън Вила. "Гражданите" надделяха с 2:0 като домакин в среща от 28-ия кръг на Висшата лига.

 

„Постигнатият резултат е отличен за нас и запазва шансовете ни в борбата за класиране в евротурнирите. През второто полувреме играхме много красив футбол. Това е отборът, който искам да виждам всеки мач, защото така печелим.

 

Това вероятно е най-доброто ни представяне от началото на сезона. Надявам се да продължим в същия дух, защото остават 10 мача до края на сезона. Ще се опитаме да вземем максималното от тях", заяви Хюз.