
снимка:
thesun.co.uk
Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз остана изключително доволен от победата на тима му срещу Астън Вила. "Гражданите" надделяха с 2:0 като домакин в среща от 28-ия кръг на Висшата лига.
„Постигнатият резултат е отличен за нас и запазва шансовете ни в борбата за класиране в евротурнирите. През второто полувреме играхме много красив футбол. Това е отборът, който искам да виждам всеки мач, защото така печелим.
Това вероятно е най-доброто ни представяне от началото на сезона. Надявам се да продължим в същия дух, защото остават 10 мача до края на сезона. Ще се опитаме да вземем максималното от тях", заяви Хюз.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ