Гуардиола доволен от класирането за финала

Треньорът на Барселона Хосеп Гуардиола остана доволен от класирането на тима му за финала в турнира за Купата на Краля. Каталунците направиха 1:1 като гост на Майорка, но след победа с 2:0 в първия мач продължиха напред. Барселона среща Атлетик (Билбао) в спор за трофея.

 

„Заслужавахме да се класираме за финала. Това беше важен мач, защото ще ни вдъхне голяма доза увереност.Допуснахме няколко слаби резултата, но от тук нататък ще навлезем отново във форма.

 

Със сигурност не ни беше лесно срещу Майорка. Нищо лесно не ни очаква от тук до края на сезона. Борим се на три фронта и се надявам да постигнем успех във всички турнири", заяви Гуардиола.