Мариян Огнянов: Играх слабо заради контузията

галерия:

Полузащитникът на Левски Мариян Огнянов призна, че е играл контузен в мача с Лил и затова не се е представил на нужното ниво.

 

„Играх малко по-слабо, може би заради контузията. Като получа шанс гледам да го използвам и да удовлетворявам треньора."

 

„Малко ни липсва самочувствие. Гледахме да играем по-компактно за да не паднем както в Лисабон. Ако играем по-добре ще ги бием в София."