
Селекционерът на Италия Марчело Липи заяви, че поема цялата вина за отпадането на „скуадра адзура" още в групите на Мондиал 2010 в ЮАР. Настоящите световни шампиони загубиха с 2:3 последния си мач срещу Словакия, което им отреди последното място в група F с едва 2 точки от 3 срещи.
Липи заяви, че е готов да поеме вината за слабата игра на италианците. На пресконференция след мача, почти със сълзи на очи, Липи заяви, че той е виновникът за отпадането. „Поемам цялата отговорност", каза той пред журналисти.
„Отборът явно не бе в оптимална форма и аз, като треньор, трябва да поема отговорност", продължи белокосият специалист. „Не мисля, че има някакво друго оправдание".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ