Манолев игра едно полувреме при загуба на ПСВ

Българският национал Станислав Манолев игра едно полувреме за своя ПСВ Айндховен при равенството 2:2 с градския съперник ФК Айндховен в контролна среща. След края ѝ двата тима изпълняваха дузпи, при които ФК Айндховен спечели с 5:3

Бранителят се появи в игра в началото на втората част и остана на терена до края на мача.

Редовното време на срещата завърши без победител. ПСВ успя да дръпне напред в резултата още през първото полувреме с попадения на Рицмайер в 32-та и Винялдум в 38-та минута.

Футболистите на ФК Айндховен обаче изравниха с два гола на Коч, който бе точен в 45-та и 57-та минута. До края повече попадения не паднаха и след равенството двата тима изпълняваха дузпи.

При 11-метровите удари играчите на ФК Айндховен бяха по-концентрирани и спечелиха с 5:3. Решаващият пропуск за "филипсите" бе дело на шведския нападател Ола Тойвонен и в крайна сметка Манолев и съотборниците му загубиха.