
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини призна, че с удоволствие в бъдеще време би застанал начело на клуба, който е подкрепял страстно като малко дете - Ювентус.
Макар и да е трикратен шампион на Италия с тима на Интер, наставникът на "гражданите" не скри топлите си чувства към Юве.
"Защо не? Във футбола стават такива неща. Като дете в продължение на много години бях голям фен на Ювентус. Тая огромен респект към този клуб и никога не бих ги разкритикувал", обясни специалистът.
Утре Сити и Ювентус се изправят един срещу друг в дербито на Лига Европа, като Манчини със сигурност ще се опита да забрави симпатиите си към "старата госпожа", поне за 90 минути.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ