
Нападателят на Тотнъм Джърмейн Дефоу изрази своята принадлежност към Тотнъм. Английският национал е на мнение, че „шпорите" ще са един от водещите отбори във Висшата лига през следващите години и дори заяви, че желае да изиграе остатъка от кариерата си само и единствено в лондонския тим.
„Всичко в този отбор ти подсказва, че си попаднал на точното място. Трябва да си луд, ако не искаш да бъдеш част от това. Желанието ми е да остана до края на кариерата си в този отбор. Смятам , че Тотнъм ще е един от водещите отбори в Англия и ще се задържи в първата четворка на Висшата лига, докато начело на тима е Хари Реднап", емоционално заяви Дефоу.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ