
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини обеща, че ръководеният от него тим ще играе по-нападателно в предстоящите двубои. Феновете на "гражданите" вече потриват доволно ръце и очакват с нетърпение бъдещите спектакли на любимия си тим.
"В момента в тима ни има много контузени играчи и се налага да използвам тактика, която е съобразена с качествата на здравите момчета в отбора. Балотели още е контузен, а Адебайор току-що се завърна след лечение на травма. С проблеми са и атакуващите крайни защитници Боатенг и Коларов, които са много полезни в нападение. Когато всички тези футболисти са готови за игра, това ще се отрази на Сити и тимът ще започне да практикува по-нападателен и зрелищен футбол", заяви Манчини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ