
Звездата на Манчестър Сити Карлос Тевес заяви, че няма никакво намерение да играе в аржентински отбор в края на кариерата си.
Нападателят няма желание да облича фланелката на тим от родината си, защото смята, че напрежението за него ще бъде огромно. Както е известно голмайсторът започна изкачването на футболните върхове от аржентинския гранд Бока Хуниорс, но завръщането на Тевес в отбора с митичните синьо-златни цветове изглежда почти невъзможно.
"Ако се върна в Аржентина, ще бъда подложен на огромен натиск и напрежение , а това ще е много лошо за мен. Уморен съм да се боря и искам спокойствие. Ще играя в родината си, само ако дъщеря ми поиска това от мен", сподели Тевес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ