Малага завърши без загуба в групите (ВИДЕО)

Испанският Малага приключи без загуба участието си в групите на Шампионската лига, след като тази вечер възпитаниците на Мануел Пелегрини завършиха наравно 2:2 при домакинството на Андерлехт.

Така андалусците завършват на първо място в група С, разполагайки с три победи и три равенства, оставяйки зад себе си италианския колос Милан. Андерлехт пък щеше да остане последен дори и при победа, имайки предвид, че Зенит спечели визитата си на "Сан Сиро" по същото време.

В края на първата част испанците излязоха напред в резултата, а точен за 1:0 бе Дуда.

Белгийският тим обаче се съвзе и започна брилянтно втората част. Бившият играч на Ливърпул Милан Йованович бе изведен очи в очи с Карлос Камени и с техничен удар преодоля камерунеца за 1:1.

Отговорът на домакините не закъсня, а в 61' Дуда отбеляза и втория си гол в срещата.

Двубоят на "Ла Росаледа" вървеше към равенство, преди Мбокани да отбележи за крайното 2:2 малко преди края.

szólj hozzá: MAlaga vs Anderlecht 2:2 GOALS HIGHLIGHTS