Маги Малеева отново на "Уимбълдън"

галерия:

снимка: Булфото

Малеева отново ще играе на "Уимбълдън". При ветераните на най-престижния турнир в тениса ще участва Магдалена - най-малката от трите сестри.

 

Бившата номер 4 в света за последен път се състезава на трева в Лондон през 2005 г., когато стигна до осминафиналите и загуби 4:6, 3:6 от Светлана Кузнецова (Рус). При ветераните Магдалена вече има участие в откритото на САЩ в Ню Йорк.

 

Третият турнир от Големия шлем за сезона започва на 21 юни в Лондон.