
снимка:
Булфото
Малеева отново ще играе на "Уимбълдън". При ветераните на най-престижния турнир в тениса ще участва Магдалена - най-малката от трите сестри.
Бившата номер 4 в света за последен път се състезава на трева в Лондон през 2005 г., когато стигна до осминафиналите и загуби 4:6, 3:6 от Светлана Кузнецова (Рус). При ветераните Магдалена вече има участие в откритото на САЩ в Ню Йорк.
Третият турнир от Големия шлем за сезона започва на 21 юни в Лондон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ