Мадзари разочарован след равенството с Утрехт

галерия:

Треньорът на италианския Наполи Валтер Мадзари изрази разочарованието си от равенството на неговия отбор с тима на Утрехт в Лига Европа. Неаполитанците извъртяха 3:3 с холандците, пропускайки възможността да си бетонират място на 1/16 финалите на надпреварата.

 

"Много съм разочарован, защото пропиляхме златна възможност", коментира Мадзари след равенството. "Създавахме много положения за гол, но въпреки това в един момент изоставахме с 1:3 в резултата".

 

"Сега трябва да сме максимално концентрирани в последната среща срещу Стяуа. Надявам се с него да успеем да зарадваме нашите фенове за Коледа", добави специалистът.