
Треньорът на Порто Андре Виаш-Боаш заяви, че е много доволен от успеха с 3:1 на "драконите" над Рапид (Виена) в мач от групата на българския ЦСКА в турнира Лига Европа. Със спечелените три точки на заснежения терен във Виена, португалците си осигуриха първото място в групата, докато Бешикташ ще заеме второто място.
"Играхме много добре по крилата, в което се корени и нашият успех", заяви Виаш-Боаш. "Условията за игра бяха много тежки, но аз съм доволен от моите момчета. В мач, в който снегът ни създаде много проблеми, играхме като колектив".
"Сега сме на първо място и ни остава още една среща срещу ЦСКА. Никога няма да забравим тази победа", заключи Виаш-Боаш.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ