
Треньорът на ЦСКА Любослав Пенев беше много доволен след победата на тима си с 5:0 като гост на Локомотив (Пловдив) в среща от първия кръг на родната "А" група.
"Добър мач и добър резултат. Доволен съм от всички. Само в някои ситуации имаше подценяване. Създаваме много положения и е крайно време те да започнат да влизат.
Дебютантите Пасков и Караджов се представиха на ниво. Разчитам на школата ни.
Не знам нищо за евентуален трансфер на Саидходжа, в момента съм преценил, че други трябва да дойдат в Пловдив и затова не беше включен в групата. Мачът с Берое ще е в Сливен заради наказанието ни с лишаване от домакинство", каза Любо Пенев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ