
снимка:
SPORTA.BG
Треньорът на Локомотив (Пловдив) Аян Садъков заяви след загубата на тима си от ЦСКА с 0:5, че е крайно разочарован от двубоя. Домакините бяха надиграни изцяло от съперника си в първия си мач от новото първенство.
"Много неприятно начало за нас. 0:5 в домакински двубой... До 0:3 обаче резултатът не отговаряше на случващото се. Получихме два елементарни гола през първата част.
Имахме шансове, но не ги реализирахме. Липсват ни двама, трима футболисти, но това не е оправдание. Има достатъчно мачове, жалко, но трябва сами да излезем от тази ситуация", каза Садъков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ