Лотито: Лацио ще бие Рома, но не сме фаворити

снимка: БГНЕС

Президентът на Лацио Клаудио Лотито заяви преди римското дерби тази вечер, че не му харесва, когато всички обявяват неговият тим за фаворит в предстоящата среща.

 

"Съвсем не ми харесва, че ни определят за фаворити в мача с Рома. Тези приказки омаловажават ценността на бъдещата ни победа. Нашият противник, независимо от това в какво състояние се намира, в мачовете срещу нас винаги се настройва много сериозно. Аз се надявам, че и нашите футболисти ще подходят към дербито толкова сериозно, колкото и "вълците". Ние не се боим от никого, а играчите осъзнават цялата отговорност - предстои им да срещнат отбор, който се нуждае от точки. Рома ще бъде по-мотивиран от всякога, за да спечели това дерби", коментира Лотито.