
Президентът на Лацио Клаудио Лотито заяви преди римското дерби тази вечер, че не му харесва, когато всички обявяват неговият тим за фаворит в предстоящата среща.
"Съвсем не ми харесва, че ни определят за фаворити в мача с Рома. Тези приказки омаловажават ценността на бъдещата ни победа. Нашият противник, независимо от това в какво състояние се намира, в мачовете срещу нас винаги се настройва много сериозно. Аз се надявам, че и нашите футболисти ще подходят към дербито толкова сериозно, колкото и "вълците". Ние не се боим от никого, а играчите осъзнават цялата отговорност - предстои им да срещнат отбор, който се нуждае от точки. Рома ще бъде по-мотивиран от всякога, за да спечели това дерби", коментира Лотито.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ