Бармби: Джовани е по-ценен от Робиньо

снимка: БГНЕС

Ветеранът на Хъл Сити Ник Бармби заяви, че бразилският му съотборник Джовани е като Робиньо за Хъл Сити и дори е по-добър. Джовани пристигна през лятото като свободен трансфер именно от Манчестър Сити и днес ще трябва да се изправи срещу бившите си съотборници.

 

„Той е нашият Робиньо и трансфера на сезона. Играе фантастично за нас и сме щастливи да го имаме в състава. Не мисля, че Джовани има да доказва нещо на някого. Мисля, че го харесваха в Сити. Сега е при нас и дано да успее да ни помогне в днешния мач. Ще се опитаме да победим Сити. Все пак те са фаворити като най-богатия клуб в света и защото имат чудесен треньор в лицето на Марк Хюз." заяви Бармби.