Лоран Блан: Не показахме това, на което сме способни

снимка: teamtalk.com

Старши треньорът на Бордо Лоран Блан заяви след разгрома на неговия Бордо от Челси с 4:0, че футболистите му са играли с прекалено голям респект от съперника.

 

"Резултатът 4:0 достатъчно ясно говори за играта. Отборът на Челси е прекалено силен за нас и резултатът го потвърждава. Ние знаехме, че това е много добър отбор. Мисля, че сме прекалено притеснителни.

 

При няколкото удобни положения, отборът не успя да изпълни това, което сме репетирали на тренировките. Не играхме агресивно и губехме борбата в единоборствата. Ако анализираме мача е ясно, че сме играли с отбор от висша класа и не сме се показали нужната добра игра.

 

Бяхме прекалено много респектирани от съперника и не ги приехме като равни. Когато с труд влезеш в Шампионската лига, както се получи при нас през миналия сезон, трябва да се прави добро впечатление във всеки мач, особено в постройката на играта", сподели Лоран Блан.