
Преди месец бившият отбор от Формула 1 Lola изрази желание да се завърне в "кралските гонки" под новите правил за ограничения бюджет. Днес от английския тим потвърдиха официално, че ще подадат молба за участие за сезон 2010. Крайният срок за подаване на молбите е 29 май.
Първоначално тимът на Lola възнамеряваше да участва в спората ако бюджетният таван бъде фиксиран върху 30 мил. британски лири, но в последствие той бе поставен на 40 мил. Това принуди отборът да преразгледа позицията си, но в крайна сметка решението за участие във Формула 1 бе потвърдено.
Очаква се ФИА да публикува списък с всички кандидати за участие в средата на Юли.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ