Локомотив (Пловдив) закрива сезона в петък

снимка: БГНЕС

Футболистите на Локомотив (Пловдив) ще закрият есенния полусезон в петък, когато ще проведат последното си занимание за 2008 година, съобщава сайтът на тима.

 

Тренировката е сутринта, като след нейния край всички излизат във ваканция до 5-и януари. Старши треньорът Аян Садъков е прецени, че няма смисъл да провежда занимания през следващата седмица, тъй като студеното време и тежкият терен могат да доведат до нежелани контузии в отбора. Все още не е решено окончателно къде ще се проведат двата подготвителни лагера.