Девет играчи разтрогват договорите си със Спартак (Варна)

снимка: БГНЕС

Девет от футболистите на Спартак (Варна) ще разтрогнат по взаимно съгласие своите договори с тима, съобщава сайтът на отбора. Това ще стане на първото заседание на Арбитражната комисия към БФС, което ще се проведе на 18 декември.

 

Сред тях са защитникът Венцислав Маринов и освободените по-рано по преценка на спортно-техническото и треньорското ръководство Слави Костенски и Лий Санг. Със Спартак ще се разделят Йордан Пенев и Емил Дончев, както и още четирима футболисти, които бяха включени в състава на дублиращия отбор.

 

Договори ще разтрогнат и треньорите Слободан Сташевич и Атанас Джамбазки. Вратарят Илия Николов, който бе преотстъпен, също е свободен да си търси друг отбор през зимната пауза.