Локо (Сф) и Вихрен си вкараха осем гола

Локомотив София победи с 5:3 втородивизионния Вихрен в контролна среща, играна в Сандански.

Изненадващо резултата в двубоя откри Александър Русков в 37-ата секунда за 1:0. Столичните железничари заиграха на пълни обороти и с попадения на Даниел Генов, Ранджелович и автогол на Емил Тренков резултатът набъбна на 1:3 в самия край на полувремето.

Последва отпускане и с голове на Костадин Николов и Ромео Николов домакините изненадващо достигнаха до 3:3. Извършени бяха доста смени и в двата отбора.

В последните минути на срещата с нови две попадения на Димитър Илиев и Алба резултатът стана 5:3 в полза на Локомотив.

Поради силно подгизналия терен на градския стадион в Сандански, контролният мач се игра на терена с изкуствено покритие в спортния комплекс в града.

Това беше третата и последна контрола на отбора на Локомотив София от лагера в Сандански.