Левски със слабо и силно полувреме срещу австрийци (ВИДЕО

Левски победи с 3:1 нискоразредния австрийски Флоридсдорфер в четвъртата си проверка през тази зима в Малта. "Сините" започнаха с пасив още в третата минута, но постигнаха обрат чрез. Антонио Вутов (56), Станислав Костов (60) и Давид Яблонски (69).

Новите попълнения дебютираха, а играчите на Роси пропуснаха да вкарат и четвърти гол. В края най-чистото положение изпусна Прохазка, който не успя да реализира дузпа в 90-ата минута, когато вратарят на австрийците спаси.

Досега Левски записа една победа, едно равенство и една загуба в контролите на лагера в Малта.

Левски - Флоридсдорфер 3:1