Левски с втори успех за 24 часа, резервите биха младоци

снимка: levski.bg

Левски спечели втори мач в рамките на по-малко от 24 часа. Тимът на Делио Роси се наложи над младежката формация на Санкт Гален до 21 години с 2:1. "Сините" играха с голяма част от резервите и от новите си попълнения срещу младите таланти на швейцарския тим. Макар и с неопитни футболисти, Санкт Гален оказа сериозен отпор на 26-кратните шампиони на България.

Левски изкова победата си още до почивката. Антонио Вутов бе точен от дузпа, а Станислав Костов покачи до 2:0 с третото си попадение по време на зимната подготовка. През втората част "сините" допуснаха грешка в отбрана, която позволи на Валентино да фиксира крайното 1:2.

Силен двубой за Левски изиграха младите таланти Папазов, Иванов и Петков, като всеки един от тях имаше възможност да се разпише. Бразилското ново попълнение на "сините" Паулиньо също показа класа и впечатли с представянето си.

Последната проверка на малтийска земя за "сините" ще бъде след два дни, когато Левски се изправя срещу местния Гзира Юнайтед.