Лестър премина и през Евертън, Юнайтед пак се срина (ВИДЕО)

Отборът на Норич постигна изненадваща и доста престижна победа, след като отркадна три точки от "Олд Трафорд" при победа над Манчестър Юнайтед с 2:1.

В среща от 17-я кръг на английската Висша лига, Норич победи "червените дяволи", като дръпна с комфортното 2:0 с голове на Камерън Джером и Александър Тетей.

Антони Марсиал върна едно попадение 20 минути преди края на срещата, но играчите на Луис ван Гаал така и не намериха път към изравнително попадение.

С тази победа Норич се изкачи до 16-та позиция с актив от 17 точки, а 20-кратните шампиони се свлякоха до петата позиция, тъй като Тотнъм спечели гостуването си на Саутхямптън с 2:0.

Лидерът във временното класиране Лестър пък постигна нова важна победа и запази първото място на Острова.

Момчетата на Клаудио Раниери победиха с 2:3 Евертън като гост. С два гола за победителите се отчете Риад Марез - и двете от дузпи. Шинджи Оказаки пък вкара третото попадение.

Ромелу Лукаку върна едно попадение, а Кевин Миралас запази интригата с гол в 89-та минута, но защитната игра на "лисиците" опази резултата и донесе победата на тима, която бе под №11.