
Капитанът на лондонския Тотнъм Ледли Кинг заяви, че основната фигура в тима е хърватският плеймейкър Лука Модрич, който е пред завръщане от контузия. Полузащитникът бе извън терените заради частично разкъсан мускул в слабините, но вече поднови тренировки и днес бе похвален от своя капитан.
"Ние трябва да вършим повече работа и да действаме с по-голяма импровизация. Играхме прекалено дефанзивен футбол срещу Евертън. Липсва ни Лука Модрич, защото той е човекът за тази работа в Тотнъм. Когато му се подаде топката, той прави нещата както трябва и се надявам да се върне колкото се може по-бързо в игра за нашия отбор", каза Кинг.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ