Крауч: Портсмут е по-добре без Реднап

снимка: БГНЕС

Нападателят на Портсмут Питър Крауч смята, че отборът се справя по-добре под ръководството на Тони Адамс отколкото при Хари Реднап. Според него Адамс е съживил атмосферата в тима и е подобрил отбора като цяло.

 

"Тренировките са много ползотворни откакто Адамс пристигна на "Фратън Парк". Под негово ръководство ще можем да подобряваме играта си през целия сезон. Той има свои идеи за играта, доста различни от тези на Реднап", коментира нападателят на "Помпи".