Лавеци: Заслужавахме победата срещу Милан

снимка: telegraph.co.uk

Нападателят на Наполи Езекиел Лавеци сподели след нулевото равенство на неговия тим срещу Милан, че неаполитанците са заслужавали повече победата. „Сините" нямат победа от 11 януари и почти стигнаха до сензационен успех срещу „росонерите", но гол на Марек Хамсик бе отменен през първото полувреме.

 

„Направихме достатъчно за победата, но за нещастие не съумяхме да вкараме и сега ще съжаляваме", каза Лавеци. В публиката се видяха транспаранти в подкрепа на освободения в началото на месеца треньор на Наполи Едуардо Рея, който бе заменен от поста от Роберто Донадони. „Треньорът не си тръгна заради неуспехите си, а заради нашите издънки", завърши аржентинският нападател.

 

Лавеци има седем гола до момента и привлече интерес от множество европейски отбори, сред които се отличават имената на Челси и Реал Мадрид.