
Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес малко изненадващо заяви след победата с 5:0 над Астън Вила, че не е доволен от пропуските, които прави неговият тим. "Мърсисайдци" разбиха тима на Стилиян Петров с хеттрик на Стивън Джерард, но два от головете му паднаха от дузпа.
"Играхме много добре, но истината е, че не съм напълно доволен защото можеше да отбележим повече голове на контраатака. Играхме срещу 10 души и имахме 3 или 4 положения за гол. Беше важно да ги реализираме, защото не се знае какво ще бъде положението с головата разлика накрая."
"Не ме разбирайте погрешно - наистина съм много щастлив. Момчетата свършиха фантастична работа, но винаги може и по-добре", сподели Бенитес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ