Ланус с разгром в Копа Либертадорес

Аржентинският Ланус разгроми парагвайския Олимпия с 6:0 и оглави еднолично класирането на група 2 на  Копа Либертадорес, информира БТА.

С успеха Ланус си гарантира участие на осминафиналите. Марио Павоне изведе аржентинците в резултата в 14-а минута, а Мауро Каморанези направи 2:0 с глава в 29-а минута.

Павоне вкара втория си гол в мача в 55-а минута, а Марио Регейро реализира за 4:0, а Диего Валери и Силвио Ромеро довършиха разгрома.

Васко да Гама излезе начело в група 5 след успех с 2:1 над Алианса Лима. Фелипе Бастош вкара и двата гола за Васко, а Мигел Куриел върна едно попадение за Алианса.

В група 6, Депортиво (Тачира, Венецуела) и Крус Асул (Мексико) завършиха 1:1. Равенството остави Крус Асул на първото място в равни точки и по-добра голова разлика от Коринтианс.