Лампард: Винаги сме взимали ФА Къп насериозно

снимка: daylife.com

Полузащитникът на лондонския Челси Франк Лампард бе видимо доволен от факта, че неговият отбор продължи към финала на турнира за ФА Къп, след днешния успех с 2:1 срещу Арсенал на "Уембли". Английският национал призна, че в лагера на „сините" се е чувствала известна умора от уникалния спектакъл в Шампионската лига с Ливърпул във вторник, но въпреки това възпитаниците на Гуус Хидинк са били крайно мотивирани за успех.


„Винаги сме взимали и взимаме този турнир насериозно" сподели Лампард пред Setanta Sports. "Изиграхме невероятно тежък мач с Ливърпул през седмицата, който изсмука голяма част от жизнените ни сили, но в крайна сметка съумяхме да се изправим на крака. Започнахме срещата малко мудно, но в крайна сметка смятам, че заслужихме успеха. Показахме страхотен характер."