
Нападателят на Челси Дидие Дрогба донесе победата на своя тим над Арсенал в полуфинала на турнира за ФА Къп тази вечер на стадион Уембли в Лондон. Въпреки че бе доволен от победата, тъмнокожият голмайстор обясни, че сезонът за него е провален, ако "сините" не спечелят трофей.
"В момента съм в невероятна форма и стигнахме финала за ФА Къп и полуфинала на Шампионска лига", обясни котдивоарецът, който има осем гола в последните си девет мача. "Малко изоставаме в първенството, но все още можем да се борим за титлата. Въпреки всичко, обаче, за мен сезонът е провал ако не вземем нито един трофей."
"Най-добре ще е да спечелим всичко. Днешната победа е само стъпало към по-висшата цел. Вълнувам се, че сме на финал, но това ще струва нещо едва когато вдигна купата", допълни Дрогба.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ