
Тази година за пореден път Челси не успяха да вземат нито една титла, което доста огорчи феновете на отбора. Някои критици в Англия отдадоха това на липсата на „свежа кръв" в клуба. Според тях Челси има нужда от млади играчи.
Франк Лампард обаче отхвърли това твърдение, като според него отборът е на много добро ниво. Полузащитникът смята, че именно опитните футболисти са тези, които винаги печелят големите турнири.
„Не знам защо са тези нелепи твърдения. Хората гледат напълно повърхностно и казват, че възрастовата граница в отбора е това, на което се дължат неуспехите ни. Това е абсурдно. Вярно е, че винаги е хубаво да имаш млади и амбициозни играчи, но нашият отбор в никакъв случай не е толкова стар.
Смятам, че ние можем да играем добре още дълго време. Джанфранко Дзола е пример за това, че и на 37 можеш да играеш невероятно и лично аз имам намерение да играя най-малко до 35, а вероятно и повече.
Аз винаги ще бъда фен на Челси и ще се връщам да гледам мачовете им винаги, дори и когато се оттегля от футбола. Надявам се да остана тук до края на кариерата си и не мисля, че това ще навреди на тима", каза Лампард.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ