
Наставникът на елитния италиански Катания Валтер Дзенга потвърди, че възнамерява да напусне треньорския пост на клуба след края на сезона.
Легендарният италиански вратар пое тима през месец април 2008 г., като му помогна да запази мястото си в Серия А. Въпреки това, специалистът не вижда бъдеще за себе си на ст. "Анджело Масимино".
„Смятам периода си в Катания за приключил", заяви Дзенга.
„Последните 14 месеца бяха наистина добри за мен, но желанието ми е да напусна сега, когато мога да го направя в позитивен за клуба момент. Не изпитвам съжаление за решението си."
„Накъде ще поема сега? На никъде, все още не съм преговарял с никого. Аз съм лоялен човек и ако съм казал, че не съм разговарял с други клубове, значи това е така."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ